Viskas apie pakreipimą „Texas Hold'em“

Naujienos

2021-11-17

„Tilt“ yra viena brangiausių klaidų, kurias „Texas Hold'em“ pokerio mėgėjai daro prie stalo, nors apie tai retai diskutuojama.

Viskas apie pakreipimą „Texas Hold'em“

Galite išmokti tai pastebėti tiek savo, tiek priešininko žaidime. Kai tik pastebėsite, kad tai prasideda, galite nedelsdami imtis veiksmų, kad neprarastumėte pinigų.

Net jei nežinote, kaip pakreipti pinigus, galite pasimokyti. Pasvirimą galima panaudoti prieš kitą žaidėją, kai pastebėsite jo polinkį į jį.

Taip pat galite sužinoti, kaip pakreipimas daro įtaką jūsų sprendimams, kaip to išvengti ir netgi gauti naudos iš to.

Kaip jį atpažinti savo žaidime

Pirmasis žingsnis įveikiant pakrypimą yra jo atpažinimas žaidime. Pakreipimas gali įvykti akimirksniu, tačiau daugelis žaidėjų mato, kaip laikui bėgant jis vystosi.

Trumpalaikis nepastovumas ar nesėkmė prie stalo beveik visada sukelia pasvirimą.

Galbūt tris kartus praleidote savo prapūtimą, o gal jūsų priešininkas pataikė savo dvitaškį, o gal girtas pasibjaurėjimas prie stalo nuėjo per toli ir jūs pradedate svajoti, kaip jam smogti į veidą.

Pagalvokite, kada paskutinį kartą supykote žaisdami „Hold'em“. Kokios buvo jūsų mintys tuo metu? Koks buvo sensacija?

Tikriausiai taip jausitės, kai žaidimas pradės pakrypti.

Pripažinus įvykius, prieštaraujančius jūsų racionaliam pokerio žaidimui, ir greitai atpažįstant įniršio ar susierzinimo jausmus, galinčius lemti blogus sprendimus, gali būti pakreipta.

Vengimas pakreipti „Texas Hold'em“

Geriausias būdas išvengti posūkio žaidime yra suprasti galimybes ir šansus bei matematines sąvokas „Texas Holdem“ darbo.

Turite suprasti bendrą tam tikrų įvykių tikimybę, kad nenusimintumėte, kai viskas klostysis ne taip. Supratę tikimybes ir šansus bei tai, kaip veikia „Texas Hold'em“ matematinės idėjos, galėsite išvengti atakų žaidime ir padidinti savo laimėjimą.

Pripažinkite savo priešininko polinkį

Žaidėjus, kurie pasvirę, lengva pastebėti žaidžiant tiesioginį „Texas Hold'em“ fiziniame kazino ar pokerio centre.

Šis asmuo gali pradėti elgtis keistai, demonstruoti neracionalius protrūkius arba pradėti žaisti kiekvieną ranką hiper agresyviai. Pasvirę žaidėjai gali supykti nekontroliuojamai drebėti. Kita vertus, jie atsisako lošti.

Jie ir toliau darys blogus sprendimus, tačiau ir toliau tvirtai primeta savo valią kortoms.

Kad ir koks piktas žaidėjas taptų ar kiek manytų galintis psichine jėga pakeisti kortas, jis visada praras pinigus, pakreipęs ranką ir žaisdamas žaidimą priims blogą sprendimą.

Kai žaidžiate „Texas Holdem“ internete, sunkiau nustatyti, kada priešininkas yra įsitempęs, tačiau tai nėra neįmanoma.

3 geriausi WSOP „Texas Hold'em“ patarimai
2021-12-01