Geriausi Texas Hold'Em koeficientai internetu

Tai paskutinis žingsnis visiems, kurie tikrai nori įvaldyti „Texas Hold'Em“. Kai pagrindai bus įsisavinti, žaidėjas turės išmokti išbandyti savo galimybes nuo kiekvieno žaidimo pradžios.

Pokerio negalima improvizuoti. Norėdami laimėti, žaidėjas turi suprasti ir atsižvelgti į visus veiksnius. Nors kortos traukiamos atsitiktinai, ranka, žaidėjas, priklauso nuo kelių elementų. Tai apima žaidėjų skaičių ir net žaidėjo padėtį prekiautojo atžvilgiu.

Geras žaidėjas, pradėdamas savo ranką, turi sugebėti įsivaizduoti derinius ir atitinkamai organizuoti savo žaidimą.

„Texas Hold'em“ šansai: strategija prieš flopą

„Texas Hold'em“ šansai: strategija prieš flopą

Žaidimas prasideda išdalijus korteles ir gerokai prieš jas apverčiant. Labai retai žaidimo pradžioje gauni gerą ranką. Todėl žaidėjas neturėtų tikėtis stebuklo. Štai keletas tikimybių, į kurias reikia atsižvelgti.

Tikimybė gauti porą A, J, K arba Q yra 55: 1. Tikimybė gauti tūzą ir karalių (AK) yra 82: 1. Tikimybė baigti tinkamomis kortelėmis yra 3,2: 1. Tikimybė pradėti nuo lygios kišenės yra 16: 1. Tikimybė gauti du lizdus yra 10: 1. Patartina nustatyti apytikslę strategiją.

„Texas Hold'em“ šansai: strategija prieš flopą
„Texas Hold'em“ šansai: strategija po flopo

„Texas Hold'em“ šansai: strategija po flopo

Šie šansai pasikeis, kai prekiautojas elgsis su įprastomis kortelėmis. Tačiau žaidėjas turėtų nepamiršti, kad šansai neatspindi konkretaus scenarijaus.

Matematinė projekcija yra išskirtinai optimistinė prognozė, kuri ne visada sutampa su realybe. Todėl perskaičiuojant savo galimybes ir kuriant strategiją reikėtų atkreipti dėmesį į kambario atmosferą ir nustatyti ribas.

Negalima atmesti galimybės, kad kortelė (-ės), kurios žaidėjui labai reikia, yra (yra) jo oponentų žinioje arba, dar blogiau, buvo/buvo išmesta priešininkų. Flush su tinkamomis kortomis tikimybė yra 118: 1, o praradimo su bet kuria pora tikimybė yra 2: 1.

„Texas Hold'em“ šansai: strategija po flopo
Geriausi „Texas Hold'em“ šansai

Geriausi „Texas Hold'em“ šansai

Tobulos situacijos nėra, nes retai visi žaidimo veiksniai atitinka matematines prognozes. Tačiau nieko nepameta, jei nepamiršite jų.

Žaidėjas turi šiek tiek daugiau nei 32% tikimybės sudaryti bent vieną porą su keliomis kortomis, tačiau tikimybė sukurti dvi poras su tomis pačiomis skirtingomis kortomis yra apie 12%. Tikimybė, kad turėsite keturias geras kortas, yra 19%. Tikimybė sudaryti dvi poras į pilną namą yra 8,5%.

Jei žaidėjas galiausiai laimės derinį ir jei sąlygos atrodys palankios, jis gali rizikuoti.

Geriausi „Texas Hold'em“ šansai
„Texas Hold'em“ šansai ir išvykos

„Texas Hold'em“ šansai ir išvykos

Be šansų neįmanoma apskaičiuoti šansų. Bet kokia korta, su kuria žaidėjas formuoja ranką, laikoma išleista. Kiekvienas ženklas turi 13 to paties kostiumo kortų. Todėl, norėdamas apskaičiuoti koeficientą, žaidėjas turės įsivaizduoti išdalintas korteles.

Jei žaidėjas turi keturių klubų ranką, žaidime lieka devyni. Teoriškai, jei žaidėjas nori suformuoti flush, jis turės ištraukti vieną iš devynių iš likusių 47 kortų (52 kortos - pirmosios dvi kortos + trys kortos). Tikimybė nupiešti praplovimą bus 9/47, apie 19%.

„Texas Hold'em“ šansai ir išvykos