„Texas Holdem“ prieš „Omaha“ pokerį: koks skirtumas?

Naujienos

2021-11-10

Populiariausi pokerio variantai yra „Texas Holdem“ ir „Omaha“. Šie du kortų žaidimai yra tos pačios kortų žaidimų šeimos, žinomos kaip pokeris, nariai.

„Texas Holdem“ prieš „Omaha“ pokerį: koks skirtumas?

Abu žaidimai yra vienodai įdomūs, jaudinantys ir malonūs žaisti. Taip pat jie yra palyginami. Vienas iš žaidimų yra veiksmingesnis, o kitas-pasyvesnis. Nuo internetinis kazino Texas Holdem ir Omaha yra labai panašūs, tarp jų yra keletas esminių skirtumų.

Žemiau pateikiami skirtumai tarp „Texas Hold 'em“ ir „Omaha Poker“:

  • Naudojant kišeninių kortelių kiekį ir dažnumą

Svarbiausias skirtumas tarp abiejų yra „skylių“ (kišeninių kortelių) kiekis, kurį gauna kiekvienas žaidėjas. Žaidimo pradžioje abiem atvejais kiekvienas žaidėjas gauna ranka kišeninių kortelių, kurios yra išdalijamos priešais jas.

  • Žaidėjas gauna dvi kišenines korteles „Texas Hold'em“ ir keturias kišenines „Omaha Poker“ kortelėse.

Žaidėjas gali naudoti vieną arba abi savo kišenines korteles Texas Holdem, o Omaha pokeryje jis turi naudoti lygiai dvi iš keturių jam suteiktų kišeninių kortų, kad sudarytų pokerio ranką, susidedančią iš dviejų kišeninių kortelių ir trijų bendrųjų kortų .

Remiantis žaidimo strategija

Išdaliję korteles, žaidėjai turi patikrinti savo rankas, ar prieš lažybų raundą jie turi lošiamą kortą. Kiekvienas žaidėjas turi tris galimybes: jie gali arba paskambinti akliesiems, pakelti arba sulenkti ranką, jei mano, kad tai silpna.

„Flopas“ įvyksta po pirmojo lažybų raundo, o prekiautojas dalija tris bendrąsias kortas į viršų. Kitas lažybų raundas seka po kortų paskirstymo, o po to išdalijama „posūkio“ kortelė.

Toliau vyksta „upės“ statymų raundas, kuriame prekiautojas paskutinę bendrąją kortelę iškelia į viršų. Visi dalyviai gali sukurti pokerio ranką naudodami 3 iš 5 bendrųjų kortų. Dabar ateina paskutinis statymų raundas, o žaidėjas laimi banką su geriausia penkių kortų ranka.

Remiantis lyginamąja rankos jėga

Abiejuose žaidimuose kišeninių kortelių kiekis skiriasi, o tai turi įtakos žaidimo strategijai. Kadangi kiekvienas žaidėjas į rankas gauna 2 papildomas korteles, „Omaha Poker“ labiau nei kitų rūšių pokeris pabrėžia „tris vienkartinius“, „tiesius“, „praplaukimus“ ir „pilnus namus“. Dėl to Omaha pokeryje „pora“ retai laimi ranką. Kita vertus, „Texas Holdem“ apdovanoja žaidėjus, kurie rankose laiko „porą“ arba „dvi poras“.

Remiantis blefu ir piešimu

Omahoje blefuoti priešininkui yra sunkiau, nes masinės laimėjimo kortos pasitaiko dažniau. Tačiau tai nėra neįmanoma. „Omaha“ pokerio žaidėjai yra daug rečiau „Texas Holdem“ žaidėjai „sulenkę“, nes jiems suteikiama daug daugiau galimybių pataikyti ranką „Omaha Poker“. Kadangi „Omaha“ ranką užbaigti yra tiek daug būdų, ji dažnai vadinama piešimo žaidimu.

Remiantis didesniais puodais

Keletas variantų ir derinių skatina žaidėjus domėtis Omaha, kuri suteikia didesnius bankus, nes kiekvienas žaidėjas pradeda žaidimą keturiomis kišeninėmis kortelėmis.

3 geriausi WSOP „Texas Hold'em“ patarimai
2021-12-01