Naujienos

April 30, 2024

Laukia jaudinantis įžanginio Texas Poker Open finalas

Justinas Valiulis
WriterJustinas ValiulisWriter

Teksaso pokerio atvirajam turnyrui artėjant prie kulminacijos pabaigos Hiustone, Teksase, Čempionų klube, statymai negalėjo būti didesni. Dėl prestižinio TPO čempiono diržo ir didžiulio 400 000 USD pagrindinio prizo kovos liko tik 15 žaidėjų, todėl atmosfera yra elektrinė. Tarp tų, kurie kovoja dėl pergalės, yra pokerio šviesuoliai, tokie kaip Shaunas Deebas, Ryanas Riessas ir Jeremy Ausmusas, kurių kiekvienas atneša savo nuojautą ir strategiją į finalą.

Laukia jaudinantis įžanginio Texas Poker Open finalas

Pagrindiniai patiekalai:

  • Yunkyu daina pirmauja pakuotėje: Į paskutinę dieną įžengusi su pirmaujančia žetonų persvara, Song yra įvairių konkurentų lyderis.
  • Didelis statymas ir didelė drama: Bendras prizinis fondas yra 2 205 000 USD, todėl konkurencija yra nuožmi, o įtampa juntama, nes žaidėjai siekia didžiausio prizo.
  • Žymūs vardai mišinyje: Pokerio žvaigždės Shaunas Deebas, Ryanas Riessas ir Jeremy Ausmusas ir toliau kovoja, kiekvienas iš jų siekia pridėti dar vieną svarbų titulą prie savo apdovanojimų.

2 diena atneš dramą su žvaigždžių lauku

Čempionų klubas, kurio bendrasavininkis yra pokerio legenda Philas Hellmuthas, 2-ąją dieną buvo 86 žaidėjų mūšio laukas, o dienos pabaigoje jų skaičius sumažėjo iki 15. Kelionė iki šio taško buvo tiesiog jaudinanti – septyni 1 dienos skrydžiai susiliejo į vieną intensyvią konkurenciją. Prizinis fondas, stulbinantis 2 205 000 USD, užtikrino, kad kiekvienas likęs žaidėjas užsitikrins bent 27 000 USD, tačiau visų žvilgsniai nukreipti į pagrindinį prizą ir trokštamą TPO čempiono diržą.

Yunkyu Song pasirodė kaip lyderis, sukaupęs 11,05 mln. žetonų persvarą, o tai yra reikšmingas pranašumas prieš artimiausius konkurentus. Miguel Use ir Tyleris Brownas atsilieka, sudarydami sąlygas įspūdingam finalui. Kiti žymūs žaidėjai pirmaujančiųjų sąraše yra Jeremy Ausmus, DJ Alexander ir Bob Shao, kurių kiekvienas turi didelį žetonų skaičių.

Kiti žaidėjai, kuriuos reikia žiūrėti kaip Deebas siekia Broke

Bene didžiausią spaudimą patiria šešis kartus WSOP apyrankę laimėjęs Shaun Deeb. Investavęs į 13 paraiškų, Deebas turi užsitikrinti bent aštuntą vietą, kad pamatytų pelną – iššūkį, kurį, atrodo, yra pasirengęs priimti jam būdingu drąsumu. Kartu su Deebu kovoje išlieka Brentas Hanksas, atstovaujantis PokerGO žaidėjams po dramatiško Jeffo Platto 2-osios dienos pasitraukimo.

Paskutinę dieną netrūks nei talentų, nei įspūdžių, o tokie žaidėjai kaip Ryanas Riessas, 2013 m. WSOP pasaulio čempionas, nori savo gyvenimo aprašymą papildyti dar vienu svarbiu titulu. Su tokiais žaidėjais kaip Danielis Holmesas, Davidas Mzareulovas ir Spenceris Champlinas taip pat kovoja, todėl finalas žada būti įgūdžių ir strategijos reginys.

Raginimas veikti pokerio entuziastams

Tiems, kuriuos domina pokerio statymų pasaulis, Texas Poker Open yra patraukli reklama tokioms platformoms kaip PokerStake. Artėjant dideliems turnyrams, įskaitant ARIA High Roller Series ir World Series of Poker Las Vegase, dabar tinkamas metas bendrauti su pokerio bendruomene, perkant ar parduodant.

Prasidėjus paskutinei Texas Poker Open dienai, visų žvilgsniai bus nukreipti į Čempionų klubą Hiustone, kur laimingųjų ir įgudusių laukia svajonės apie šlovę ir didžiulius prizus. Kadangi konkurencija kaip niekad arši, negalima praleisti šio inauguracinio renginio baigiamojo skyriaus.

(Pirmą kartą pranešė: PokerGO)

About the author
Justinas Valiulis
Justinas Valiulis
About

Justinas Valiulis - Lietuvos žvaigždė internetinių kazino žaidimų lokalizavimo srityje, kuri sujungia glaudų supratimą apie lietuvių kultūrą su savo platu žaidimų žiniomis. Šis unikalus derinys užtikrina, kad kiekvienas jos lokalizuotas žaidimas jaučiasi būtent lietuviškas.

Send email
More posts by Justinas Valiulis
undefined is not available in your country. Please try:
Geriausios kriptovaliutų ir bitcoin pokerio svetainės, kuriose galima žaisti 2024 m
2024-05-21

Geriausios kriptovaliutų ir bitcoin pokerio svetainės, kuriose galima žaisti 2024 m

Naujienos