Naujienos

April 20, 2024

Kyle'as Yun-Wing Ho triumfuoja 2024 m. WSOP žiediniame turnyre Nr. 7: pretenduoja į antrąjį žiedą ir $46 000

Justinas Valiulis
WriterJustinas ValiulisWriter

2024 m. World Series of Poker Circuit žaidimų aikštelėje vykusiame įkvepiančiame susidūrime Kyle'as Yun-Wing Ho laimėjo 7-ąjį įvykį: $1,000 No-Limit Hold'em, pranokdamas konkurencinę ribą ir laimėjo antrąjį WSOP žiedą bei gražų 46 000 USD prizą. . Renginyje, kuriame dalyvavo 236 dalyviai, Ho pirmavo iš priekio, pademonstruodamas neprilygstamą įgūdžius ir strategiją, kad užsitikrintų aukščiausią vietą po aštuonių intensyvių žaidimo valandų.

Kyle'as Yun-Wing Ho triumfuoja 2024 m. WSOP žiediniame turnyre Nr. 7: pretenduoja į antrąjį žiedą ir $46 000

Pagrindiniai patiekalai:

  • Kyle'as Yun-Wing Ho laimi savo antrąjį WSOP ratą, pademonstruodamas išskirtinį meistriškumą No-Limit Hold'em žaidime.
  • Turnyre dalyvavo 236 žaidėjai, kurių prizinis fondas siekė 207 680 USD, gerokai viršijantis pradinę 100 000 USD garantiją.
  • Strateginis Ho žaidimas ir dominuojantis pasirodymas viso renginio metu atvedė jį į pergalę, o tai pažymėjo reikšmingą pasiekimą praėjus beveik metams po pirmojo ringo pergalės.

Ho kelionė į pergalę buvo turnyrinio pokerio meistriškumo klasė. Pradėjęs 2 dieną kaip žetonų lyderis, jis išlaikė valdingą buvimą prie stalo, vien tik prie finalinio stalo išmušdamas šešis varžovus. Jo pasirodymas buvo istorijos pakartojimas, atkartojantis jo pirmąjį trasos žiedo laimėjimą 2023 m. gegužę Kalgaryje, kuris taip pat buvo pasiektas $ 1000 beribiame Hold'em turnyre.

Varžybų lauke įvyko žymių žaidimų ir pašalinimų. Duffas Charette'as, užėmęs ketvirtą vietą $800 Mystery Bounty turnyre, susidūrė su ankstyvomis nesėkmėmis ir galiausiai nusileido Srinivas Gottiparthi pranašesnei rankai. Tuo tarpu Richardas Mullenas trumpam praleido tarp žetonų lyderių, kol finalo ketverte pasidavė nenumaldomam Ho spaudimui.

Finalinis stalas buvo strateginis mūšio laukas, kai keli žaidėjai siekė pakilti laimėjimo laiptais, o tai leido Ho efektyviai išnaudoti savo žetonų pranašumą. Nepaisant lėtos pradžios, Vincento Chahley, Gottiparthi, Danielio Le ir Gurpreet Lubana pašalinimai įvyko greitai, o tai padėjo Ho dominuoti.

Ho pergalė atrodė neišvengiama. Jeoras, socialinėje žiniasklaidoje žinomas kaip Gil Jack Poker, narsiai kovojo, bet negalėjo įveikti deficito. Paskutinėje rankoje Ho rivero eilė užtikrino savo pergalę ir $46,000 prizą.

Šis laimėjimas ne tik papildo Ho pasiekimus antruoju WSOP žiedu, bet ir sustiprina jo, kaip nuostabaus žaidėjo pokerio pasaulyje, reputaciją. PokerNews komandai ir toliau nušviečiant seriją, įskaitant nekantriai laukiamą $1700 pagrindinį turnyrą, pokerio bendruomenė sulaikyta kvapą stebi, kas taps kitu čempionu.

Sekite naujienas iš 2024 m. „World Series of Poker Circuit Playground“, kur statymai dideli, o konkurencija arši.

About the author
Justinas Valiulis
Justinas Valiulis
About

Justinas Valiulis - Lietuvos žvaigždė internetinių kazino žaidimų lokalizavimo srityje, kuri sujungia glaudų supratimą apie lietuvių kultūrą su savo platu žaidimų žiniomis. Šis unikalus derinys užtikrina, kad kiekvienas jos lokalizuotas žaidimas jaučiasi būtent lietuviškas.

Send email
More posts by Justinas Valiulis
undefined is not available in your country. Please try:
Geriausios kriptovaliutų ir bitcoin pokerio svetainės, kuriose galima žaisti 2024 m
2024-05-21

Geriausios kriptovaliutų ir bitcoin pokerio svetainės, kuriose galima žaisti 2024 m

Naujienos