Naujienos

April 19, 2024

Karūnuota nauja legenda: triumfas 2024 m. „US Poker Open“.

Justinas Valiulis
WriterJustinas ValiulisWriter

Aukštų statymų profesionalaus pokerio pasaulyje išaiškėjo naujas čempionas, žymintis reikšmingą 2024 m. „US Poker Open“ turnyro akimirką. Pulsuojantį trečiadienio vakarą prestižinis turnyras rado savo naujausią nugalėtoją, kuris ne tik atsiėmė trokštamą trofėjų, bet ir užsitikrino PGT Passport premiją, nustatydamas naują etaloną PokerGO Tour® (PGT®) istorijoje.

Karūnuota nauja legenda: triumfas 2024 m. „US Poker Open“.
  • Dominuojantis ekranas: Čempiono kelionė aštuonių renginių serijoje buvo ne tik įspūdinga, bet ir demonstruojanti įgūdžius, atsparumą ir strateginį sumanumą.
  • Pirmaujančiųjų sąrašo lyderis: Turint didelę taškų persvarą, pergalė ne tik reiškia asmeninį pasiekimą, bet ir nustato naują standartą varžovams.
  • Naujas pokerio meistriškumo aukštumas: Prisijungęs prie Poker Open čempionų gretų, nugalėtojo pasirodymas liudija besikeičiantį profesionalaus pokerio kraštovaizdį.

Žvaigždžių serijos spektaklis

2024 m. „US Poker Open“ čempionas žengė kelią į pergalę su daugybe puikių pasirodymų aštuonių varžybų serijoje. Zobiano kelionė buvo pažymėta viena pergale, keturiais pinigais ir įspūdingu prizų kiekiu. Su stulbinančiais 616 taškų Zobianas patogiai pirmavo lyderių lentelėje, artimiausią konkurentą aplenkdamas beveik 200 taškų. Dėl šios pergalės Zobianas patenka į elitą, prisijungdamas prie ankstesnių čempionų, tokių kaip (2023), (2022), (2021, 2019) ir (2018) Poker Open istorijos metraščiuose.

Zobiano kelias į pergalę:

  • 2 įvykis: NL Hold'em – 2 vieta už
  • 4 įvykis: NL Hold'em – 3 vieta už
  • 6 įvykis: NL Hold'em – 1 vieta už
  • 8 įvykis: NL Hold'em – 6 vieta už

Kyla PGT lyderių lentelė

Dėl šios pergalės Zobianas pakilo į trečią vietą 2024 m. PGT lyderių lentelėje, surinkęs 1048 taškus. Šiuo metu atsiliekantis nuo (1 259 tšk.) ir (1 126 taškai), Zobiano pasirodymas padėjo įdomiai užbaigti PGT sezoną. 40 daugiausiai taškų surinkę žmonės kovos dėl aukščiausio titulo sezono pabaigoje vyksiančiame PGT čempionato nemokamajame turnyre, žadėdamas pokerio entuziastus visame pasaulyje.

Kas toliau PGT kalendoriuje

Pokerio bendruomenė dabar atkreipia dėmesį į pradinį PGT Texas Poker Open turnyrą, kuris prasidės Teksaso čempionų klube. Pabrėžta Texas Poker Open pagrindinio turnyro su garantuota įpirka, ši serija žada tęsti aukšto lygio pokerio varžybų tradiciją. Gerbėjai gali laukti kasdienių tiesioginių transliacijų svetainėje ir , o tiesiogines naujienas galima rasti adresu .

Tiems, kurie nori neatsilikti nuo naujausių PGT įvykių, įskaitant renginių tvarkaraščius, pirmaujančiųjų sąrašus ir kt., apsilankyti būtina.

Apie PokerGO®

PokerGO® yra pirmaujanti turinio įmonė pokerio srityje, pasaulinei auditorijai siūlanti platų programų pasirinkimą. Kasmet galintis pasigirti daugiau nei 100 gyvo pokerio dienų, kartu su gausia užsakomųjų vaizdo įrašų biblioteka su originaliu turiniu, PokerGO® suteikia neprilygstamą prieigą prie pokerio pasaulio. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite . Bendraukite su PokerGO bendruomene įvairiose socialinės žiniasklaidos platformose, įskaitant , , , , ir , ir prisijunkite prie . PokerGO® parduotuvė laukia naujausių pokerio drabužių ir kitų dalykų.

(Pirmą kartą pranešė: PRNewswire)

About the author
Justinas Valiulis
Justinas Valiulis
About

Justinas Valiulis - Lietuvos žvaigždė internetinių kazino žaidimų lokalizavimo srityje, kuri sujungia glaudų supratimą apie lietuvių kultūrą su savo platu žaidimų žiniomis. Šis unikalus derinys užtikrina, kad kiekvienas jos lokalizuotas žaidimas jaučiasi būtent lietuviškas.

Send email
More posts by Justinas Valiulis
undefined is not available in your country. Please try:
Geriausios kriptovaliutų ir bitcoin pokerio svetainės, kuriose galima žaisti 2024 m
2024-05-21

Geriausios kriptovaliutų ir bitcoin pokerio svetainės, kuriose galima žaisti 2024 m

Naujienos