Naujienos

May 7, 2024

High Roller Havoc: Champions Club vainikavo naują pokerio honorarą Teksase

Justinas Valiulis
WriterJustinas ValiulisWriter

Šią savaitę Čempionų klubas Hiustone, Teksase, tapo aukštų statymų pokerio veiksmo epicentru, surengęs tris 5000 USD įpirkos žaidėjus, kurių pokerio bendruomenė atsidūrė ant savo vietų. Tarp nugalėtojų buvo Danielis Sepiolis, Victoria Livschitz ir Aramas Zobianas, kiekvienas iškovojo Texas Poker Open (TPO) trofėjų ir įrašė savo vardus į pokerio istorijos metraščius vienišų žvaigždžių valstijoje. Du PokerStake žaidėjai buvo tarp laimėtojų, todėl renginys buvo įgūdžių, strategijos ir šiek tiek sėkmės įrodymas.

High Roller Havoc: Champions Club vainikavo naują pokerio honorarą Teksase

Pagrindiniai patiekalai:

  • Victoria Livschitz, PokerStake žaidėja, triumfavo atidarymo aukšto lygio turnyre, užsitikrinusi TPO nugalėtojų diržo sagtį ir liūto dalį prizinio fondo.
  • Aramas Zobianas dominavo paskutiniuose antrojo aukšto lygio turnyro etapuose ir laimėjo $48,600, parodydamas savo meistriškumą ant veltinio.
  • Įspūdinga trečiojo aukšto lygio turnyro pabaiga, tarp Josho Arieho ir Danielio Sepiolio, jie pasidalijo prizą, bet Sepiol galiausiai atsiėmė trofėjų po dramatiškos Pot Limit Omaha rankos.

„Texas Poker Open“ serija prasidėjo su trenksmu, kai Victoria Livschitz pralenkė 13 dalyvių 5100 USD vertės No-Limit Hold'em High Roller #1 turnyre. Renginyje buvo 65 000 USD prizinis fondas, o Livschitzas susirėmė su Michaelu Wangu, kuris greitai nebus pamirštas. Nepaisant įnirtingos konkurencijos, įskaitant žymius žaidėjus, tokius kaip Jeremy Ausmus ir Chino Rheem, Livschitz iškovojo pergalę, atsiėmė 45 500 USD pagrindinį prizą ir padidino savo viso gyvenimo uždarbį virš 1 mln.

„High Roller“ veiksmas tuo nesibaigė. Antrasis renginys pritraukė 18 dalyvių ir 90 000 USD prizinį fondą. Šį kartą Aramas Zobianas pavogė pasirodymą, vieną po kito pašalindamas savo oponentus, kol susitiko su Jeremy Beckeriu. Zobiano įgūdžiai buvo visiškai demonstruojami, nes jis užsitikrino 48 600 USD pagrindinį prizą, palikdamas Beckerį tenkintis antra vieta.

Trečiajame „High Roller“ turnyre kol kas dalyvavo daugiausiai dalyvių – 33 dalyviai varžėsi dėl 165 000 USD prizinio fondo dalies. Konkurencija buvo įnirtinga, bet galiausiai dėl titulo kovojo Danielis Sepiolis ir Joshas Ariehas. Pasiekę sandorį pagal savo žetonų skaičių, Sepiol ir Arieh nusprendė laimėti trokštamą diržo sagtį su viena Pot Limit Omaha kombinacija. Sepiolis iškovojo pergalę, papildęs savo kolekciją įsimintinu trofėjumi ir padidinęs viso gyvenimo laimėjimą iki daugiau nei 6,84 mln.

Čempionų klubas Hiustone dar kartą įrodė, kad yra svarbiausia aukšto lygio pokerio veiksmo vieta. Įgudusių žaidėjų, reikšmingų prizinių fondų ir nepamirštamų akimirkų derinys „Texas Poker Open“ serija nustatė naują pokerio meistriškumo standartą Lone Star valstijoje.

Teksaso pokerio atvirojo turnyro nuotraukas ir reportažus galite rasti PokerGO, didelio statymo pokerio veiksmo ir artėjančio 55-ojo kasmetinio pasaulio pokerio serijos namuose.

(Pirmą kartą pranešė: PokerGO)

About the author
Justinas Valiulis
Justinas Valiulis
About

Justinas Valiulis - Lietuvos žvaigždė internetinių kazino žaidimų lokalizavimo srityje, kuri sujungia glaudų supratimą apie lietuvių kultūrą su savo platu žaidimų žiniomis. Šis unikalus derinys užtikrina, kad kiekvienas jos lokalizuotas žaidimas jaučiasi būtent lietuviškas.

Send email
More posts by Justinas Valiulis
undefined is not available in your country. Please try:
Geriausios kriptovaliutų ir bitcoin pokerio svetainės, kuriose galima žaisti 2024 m
2024-05-21

Geriausios kriptovaliutų ir bitcoin pokerio svetainės, kuriose galima žaisti 2024 m

Naujienos