Naujienos

April 22, 2024

Gabriel Croteau iškovojo pergalę 2024 m. WSOP turnyre Nr. 10: $600 No-Limit Hold'em spektaklis

Justinas Valiulis
WriterJustinas ValiulisWriter

Po maratono trukusios 17 valandų sesijos uždanga pagaliau nukrito nuo 10 įvykio: $600 No-Limit Hold'em 8-Max 2024 World Series of Poker (WSOP) žaidimų aikštelėje, karūnuojant Gabrielį Croteau čempionu. Jaudinančiame „heads-up“ susitikime Croteau pranoko Danielį Lefebvre'ą ir užsitikrino antrąjį ratą bei gražų $41,640 laimėtojo laimėjimą, o tai žymi reikšmingą etapą jo pokerio karjeroje.

Gabriel Croteau iškovojo pergalę 2024 m. WSOP turnyre Nr. 10: $600 No-Limit Hold'em spektaklis
  • Pagrindiniai patiekalai:
    • Gabrielis Croteau triumfuoja 2024 m. WSOP Event #10, užsitikrinęs savo antrąjį žiedą ir $41,640 prizą.
    • Renginyje dalyvavo 419 dalyvių, kurių prizinis fondas siekė 213 690 USD, o tai gerokai viršija 50 000 USD garantiją.
    • Turnyre vyko intensyvus veiksmas, Croteau išlaikė lyderio poziciją ir demonstravo strateginį meistriškumą finaliniame stale.

Renginys, kuris yra vienuoliktas iš penkiolikos grandinių, sutraukė 419 pokerio entuziastų minią ir sukūrė prizinį fondą, kuris išaugo iki 213 690 USD, o tai keturis kartus padidino pradinę 50 000 USD garantiją. Šis dalyvių aktyvumas liudija augantį renginio populiarumą ir konkurencinę dvasią, kurią WSOP grandinė ir toliau puoselėja.

Croteau kelionė į pergalę buvo nuoseklaus veikimo ir strateginio sumanumo demonstravimas. Visą dieną jis išliko didesnis nei vidutinis žetonų kiekis ir galiausiai užėmė pirmaujančią poziciją prie finalinio stalo. Jo agresyvus, tačiau apgalvotas žaidimo stilius pasiteisino, todėl ši pergalė reikšmingai papildė jo pirmąjį WSOP ratą, laimėtą prieš tris mėnesius Kalgaryje.

Turnyre netrūko dramos ir didelio statymo veiksmo. Mike'as Leah, žymus žaidėjas, pradėjo stipriai, bet galiausiai nesugebėjo išlaikyti savo tempo ir paliko turnyrą sprogus burbului. Pati burbulo fazė buvo įtempta, kai Chadas Joinsonas išėjo iš Paulo Nakhle'o rankos, o tai pažymėjo garantuotų piniginių prizų pradžią likusiems žaidėjams.

Po burbulo fazės įvyko greiti pašalinimai, o Croteau ir Senthuran Vijayaratnam tapo reikšmingais žetonų lyderiais. Tačiau Stuarto Tayloro dvigubas nokautas laikinai pakeitė dinamiką ir išstūmė jį į žetonų lyderį prieš finalinį stalą.

Galutinis stalas buvo mūšio laukas, kai Croteau pašalino pagrindinius žaidėjus, įskaitant Jamie'ą Bakerį ir Panagiotį Prahalį, įtvirtindamas savo žetonų pranašumą. Jo strateginis žaidimas buvo ypač akivaizdus per didžiulį blefo atranką iš Vijayaratnamo, sudarant pagrindą akistatam su Lefebvre'u.

Nepaisant reikšmingo žetonų trūkumo, Lefebvre'as surengė drąsią kovą „heads-up“ mūšyje, atrinkdamas blefus ir užsitikrindamas mažus bankus. Tačiau Croteau karaliaus kėkšto ranka galiausiai nugalėjo Lefebvre'o karaliaus šešetuką ir laimėjo titulą bei prizą.

Ši pergalė ne tik papildo Croteau apdovanojimus, bet ir išryškina įtemptą konkurenciją bei įgūdžių lygį WSOP grandinės renginiuose. 2024 m. World Series of Poker Playground tęsiasi, pokerio gerbėjų laukia daugiau veiksmo kupinų turnyrų ir įsimintinų pergalių.

Sekite naujienas ir naujienas iš 2024 m. World Series of Poker Playground, kur geriausi pasaulio žaidėjai varžosi dėl pokerio pranašumo.

(Pirmą kartą pranešė: PokerNews)

About the author
Justinas Valiulis
Justinas Valiulis
About

Justinas Valiulis - Lietuvos žvaigždė internetinių kazino žaidimų lokalizavimo srityje, kuri sujungia glaudų supratimą apie lietuvių kultūrą su savo platu žaidimų žiniomis. Šis unikalus derinys užtikrina, kad kiekvienas jos lokalizuotas žaidimas jaučiasi būtent lietuviškas.

Send email
More posts by Justinas Valiulis
undefined is not available in your country. Please try:
Geriausios kriptovaliutų ir bitcoin pokerio svetainės, kuriose galima žaisti 2024 m
2024-05-21

Geriausios kriptovaliutų ir bitcoin pokerio svetainės, kuriose galima žaisti 2024 m

Naujienos