Naujienos

April 26, 2024

Drama ir aukšti statymai inauguraciniame Texas Poker Open turnyre

Justinas Valiulis
WriterJustinas ValiulisWriter

Teksaso pokerio atvirasis turnyras prasidėjo su trenksmu – 1a ir 1b dienos skrydžiai iškėlė dramos, įspūdžių ir pokerio talentų demonstravimą. Tik trims žaidėjams pavyko sukaupti daugiau nei milijoną žetonų, todėl turnyras paruošė sąlygas intensyviam susidūrimui Hiustone. Bobas Shao pirmauja grupėje, bet su aukšto lygio žaidėjais, tokiais kaip Aramas Zobianas, Victoria Livschitz ir kiti vis dar kovojantys, finalas yra bet kurio žmogaus žaidimas.

Drama ir aukšti statymai inauguraciniame Texas Poker Open turnyre

Pagrindiniai patiekalai:

  • Bobas Shao pasirodo kaip lyderis su žetonų persvara, po 1a dienos turintis daugiau nei 1,3 milijono žetonų.
  • 1a dieną turnyre dalyvavo 53 dalyviai, o 1b dieną – reikšmingas šuolis iki 92, o tai pabrėžia jo populiarumą.
  • Aukšto lygio žaidėjai, įskaitant Aram Zobian ir Victoria Livschitz, vis dar yra mišinyje, žadėdami įkvepiančią baigtį.

Pirmąją renginio dieną Hiustono čempionų klube savo vietas užėmė 53 dalyviai, kurie varžėsi dėl 2 milijonų dolerių garantijos dalies. Po 15 varginančių žaidimo valandų tik šeši žaidėjai prasibrovė, o Bobas Shao pirmavo. Ši diena neapsiėjo be aukų, nes tokie žymūs vardai kaip Ardenas Cho ir Ericas Baldwinas matė, kad jų viltys dramatiškai žlugo.

Kitą dieną 1b diena padidino 92 įrašus, padidindama konkurenciją ir dramą. Šiame raunde Davidas Mzareulovas viršijo žetonų skaičių, o Jeremy Beckeris nedaug atsiliko ir abu užsitikrino dideles, virš milijono žetonų atsargas. Diena baigėsi puikiai Viktorijai Livschitz ir Aramui Zobianui, kurie sėkmingai plaukė klastingais vandenimis, kad užsitikrintų savo vietas kitame etape.

Texas Poker Open yra daugiau nei tik $3,300 įpirkos pagrindinis turnyras. Tvarkaraštis yra pilnas septynių aukšto lygio turnyrų ir papildomų No Limit Hold'em bei Pot Limit Omaha renginių, todėl tai yra pokerio ekstravagancija, kurios negalima praleisti. PokerGO Tour svetainėje tiesioginės transliacijos dėka gerbėjai ir entuziastai gali stebėti vykstantį veiksmą, matydami šių jaudinančių varžybų aukščiausias ir žemąsias puses.

Turnyrui įsibėgėjus, jaudulys tik didėja, o pagrindiniame turnyre laukia dar šeši skrydžiai. Dalyviai žaidžia ne tik dėl piniginių prizų, bet ir dėl vertingų PGT taškų, kurie gali užsitikrinti vietą milijono dolerių nemokamame turnyre metų pabaigoje. Statymas yra didelis, o konkurencija nuožmi, todėl prasideda nepamirštamas pradinio Texas Poker Open užbaigimas. Nesvarbu, ar esate patyręs profesionalas, ar pokerio gerbėjas, Hiustono čempionų klubas yra ta vieta, kur būti, nes šis turnyras žada būti lemiamas vasaros pokerio sezono momentas.

About the author
Justinas Valiulis
Justinas Valiulis
About

Justinas Valiulis - Lietuvos žvaigždė internetinių kazino žaidimų lokalizavimo srityje, kuri sujungia glaudų supratimą apie lietuvių kultūrą su savo platu žaidimų žiniomis. Šis unikalus derinys užtikrina, kad kiekvienas jos lokalizuotas žaidimas jaučiasi būtent lietuviškas.

Send email
More posts by Justinas Valiulis
undefined is not available in your country. Please try:
Geriausios kriptovaliutų ir bitcoin pokerio svetainės, kuriose galima žaisti 2024 m
2024-05-21

Geriausios kriptovaliutų ir bitcoin pokerio svetainės, kuriose galima žaisti 2024 m

Naujienos