Naujienos

May 5, 2024

Aukšti statymai ir aukšta nuotaika: PokerStake žaidėjai triumfuoja Texas Poker Open turnyre

Justinas Valiulis
WriterJustinas ValiulisWriter

Šią savaitę Čempionų klubas Hiustone, Teksase, tapo aukšto lygio pokerio veiksmo epicentru – trys 5000 USD įpirkos turnyrai atkreipė dėmesį visoje šalyje. Įnirtingoje konkurencijoje PokerStake žaidėjai Victoria Livschitz ir Aramas Zobianas išsiskyrė, iškovojo TPO trofėjus ir šventė kartu su gerbėjais ir investuotojais. Štai kaip drama klostėsi Vienišių žvaigždžių valstijoje, kur įgūdžiai, strategija ir šiek tiek sėkmės vainikavo čempionus.

Aukšti statymai ir aukšta nuotaika: PokerStake žaidėjai triumfuoja Texas Poker Open turnyre
  • Pagrindinis išsinešimas vienas: Victoria Livschitz iškovojo pergalę pirmajame aukšto lygio turnyre, įmušdama 45 500 USD ir „Texas Poker Open“ diržo sagtį.
  • Antras raktas: Aramas Zobianas dominavo antrajame aukštaūgyje ir užsitikrino pergalę su $48,600 prizu, pademonstruodamas savo meistriškumą prie pokerio stalo.
  • Trečias raktas: Trečiajame aukštų žaidėjų turnyre Danielis Sepiolis ir Joshas Ariehas pasiekė susitarimą, o Sepiolis po dramatiškos „apvertimo“ rankos atsiėmė trokštamą diržo sagtį.

„Texas Poker Open“ serija prasidėjo su trenksmu, kai Viktorija Livschitz iškovojo pergalę atidarytame „high roller“ turnyre, pralenkdama lauką, kuriame priešakyje dalyvavo Michaelas Wangas. Livschitz laimėjimas ne tik papildė jos kolekciją Texas Poker Open nugalėtojų diržo sagtimi, bet ir liūto dalį 65 000 $ prizinio fondo, o tai žymi reikšmingą jos pokerio karjeros etapą.

5100 USD vertės No-Limit Hold'em High Roller #1 iššūkį metė 13 dalyvių, įskaitant kai kuriuos pokerio elito atstovus, tokius kaip Jeremy Ausmus, Chino Rheem, Jesse Lonis ir David Coleman, kurie visi nepasiekė pinigų. Paskutinis Wang ir Livschitz susidūrimas buvo didžiulis pranašumų kalnelis, galiausiai Livschitz iškovojo 45 500 USD pagrindinį prizą ir padidino savo viso gyvenimo pajamas virš 1 mln. USD slenksčio.

Aramas Zobianas sužibėjo antrajame aukšto lygio turnyre, įveikęs 18 žaidėjų lauką ir laimėjęs 48 600 USD. Konkurencija buvo įtempta, žymūs žaidėjai iškrito už pinigų vietų. Zobiano pergalė buvo jo įgūdžių liudijimas, ypač po priešpriešinio mūšio su Jeremy Beckeriu, kur Zobiano floplas flush viršijo Becker turnus.

Trečiasis serijos turnyras pritraukė daugiausiai dalyvių – 33 kūriniai sukūrė 165 000 USD prizinį fondą. Renginio kulminacija baigėsi Josho Arieho ir Danielio Sepiolio tarpusavio susitarimu, kai abu žaidėjai sutiko su ICM paskirstyti likusius prizinius pinigus. Tačiau Sepiolis užsitikrino diržo sagtį ir įsimintiną pergalę, padidindamas jo viso gyvenimo laimėjimą iki daugiau nei 6,84 mln.

„Texas Poker Open“, surengtas prestižiniame Hiustono čempionų klube, nustatė naują aukštų statymų pokerio etaloną Teksase. PokerStake žaidėjams nuskambėjus antraštėms, serija ne tik švenčia individualias pergales, bet ir pabrėžia klestinčią pokerio bendruomenę Lone Star valstijoje. Pokerio pasauliui kreipiant žvilgsnius į artėjančią 55-ąją kasmetinę Pasaulio pokerio seriją, šie aukšto lygio turnyrai neabejotinai padidino profesionalių pokerio žaidėjų ir entuziastų statymus.

PokerGO, Teksaso pokerio atvirojo turnyro ir artėjančio 55-ojo kasmetinio pasaulio pokerio serijos, sukurtos nuotraukos įamžina šios aukštų statymų pokerio serijos intensyvumą, džiaugsmą ir bičiulystę, įamžindamos akimirkas, apie kurias bus kalbama daugelį metų.

About the author
Justinas Valiulis
Justinas Valiulis
About

Justinas Valiulis - Lietuvos žvaigždė internetinių kazino žaidimų lokalizavimo srityje, kuri sujungia glaudų supratimą apie lietuvių kultūrą su savo platu žaidimų žiniomis. Šis unikalus derinys užtikrina, kad kiekvienas jos lokalizuotas žaidimas jaučiasi būtent lietuviškas.

Send email
More posts by Justinas Valiulis
undefined is not available in your country. Please try:
Geriausios kriptovaliutų ir bitcoin pokerio svetainės, kuriose galima žaisti 2024 m
2024-05-21

Geriausios kriptovaliutų ir bitcoin pokerio svetainės, kuriose galima žaisti 2024 m

Naujienos