Kaip žaisti „Ultimate Texas Hold 'em Online“

Pagrindinė strategija

2021-10-06

„Ultimate Texas Hold 'em“ turi daug panašumų su Texas Hold 'em. Tačiau žaidimas turi keletą pakeitimų. Kaip ir dauguma pokerio žaidimų, žaidėjai stato prieš namus. Pagal taisykles, kiekvienas žaidėjas žaidimo pradžioje turi atlikti du statymus. Be to, yra pasirenkamos lažybų galimybės. Tolesniuose skyriuose perskaitykite pagrindinius dalykus, kuriuos turėtumėte žinoti prieš žaisdami žaidimą.

Kaip žaisti „Ultimate Texas Hold 'em Online“

Galutinės „Texas Hold 'em“ taisyklės

„Ultimate Texas Hold 'em“ rankos atitinka standartinį pokerio rankos reitingą. Žemiau yra rankų sąrašas, išdėstytas nuo žemiausios iki stipriausios:

 1. „Royal Flush“
 2. Tiesus praplovimas
 3. Keturių rūšių
 4. Pilnas namas
 5. Nuplaukite
 6. Tiesiai
 7. Trys vienodos
 8. Dvi poros
 9. Viena pora
 10. Aukšta kortelė

Lažybų parinktys

Žaidimo pradžioje turite atlikti ante ir blind statymą. Abu statymai turi būti lygūs. Pavyzdžiui, žaidžiant prie 5 USD stalo, jūs turite įdėti 5 USD už blind ir dar 5 USD už ante statymą.

Žaidėjai gali atlikti papildomą statymą, žinomą kaip „Kelionės“. Šiuo atveju statymo dydis neribojamas. Jūsų ranka turi būti trijų rūšių ar bet kokia kita stipresnė ranka, kad laimėtumėte statymą.

Pradedančiųjų strategijos laimėti „Ultimate Texas Hold 'em“.

„Ultimate Texas Hold 'em“ yra strateginis žaidimas. Tai nėra kaip pokeris, kur laimėjimas priklauso nuo sėkmės. Turėkite omenyje vieną dalyką - namai visada turi pranašumą. Tačiau žaidėjai gali pabandyti sumažinti namų pranašumą žaisti su šiomis strategijomis.

Strategijos prieš flopą

Kaip žaidžiate prieš flopą, lemia rezultatas, kai žaidimas baigiasi. Čia pateikiami geriausi žingsniai, kuriuos reikia atlikti šioje pozicijoje:

 • Pakelkite 4 kartus rankoje su tūzu
 • Pakelkite 4 kartus rankoje, kurioje yra K5o+ ir K2s - K4s
 • Pakelkite 4 kartus rankoje, kurioje yra Q8o+, Q6s ir Q7s
 • Pakelkite 4 kartus rankoje, kurioje yra JTo, J8 ir J9
 • Pakelkite 4 kartus rankoje, kurioje yra 33 ar daugiau porų

Po flopo strategijos

Po flopo turite pasirinkti, ar padvigubinti statymą dėl vertės, ar apsaugoti statymą žaidžiant čekį. Turimų kortelių vertė turi įtakos jūsų sprendimui. Žaisdami su šia strategija turite atlikti greitus skaičiavimus. Tu turėtum:

 • Padvigubinkite statymą po flopo, kai turite dvi ar geresnes poras, paslėptą porą (kurią sudaro bendroji korta ir skylių korta), kurios vertė yra didesnė nei poros dvikovų, arba keturias kortas, užbaigiančias prapūtimą
 • Statykite 1 kartą ant upės, kai turite paslėptą ar geresnę porą. Tai taip pat veikia, jei prekiautojas turi mažiau nei 21 kortą, kad įveiktų jūsų ranką

Žaidžia, kad laimėtų „House Edge“

Galite prarasti pagrindinius statymus „Ultimate Texas Hold 'em“ 2,2% laiko, jei apsvarstysite kiekvieną statymą atskirai, ir 1%, jei atsižvelgsite į abu statymus. Tai reiškia, kad jūsų tikimybė susigrąžinti yra labai didelė. Apskritai, naudojant pažangias strategijas, tokias kaip aukščiau aptartos, galite laimėti daugiau raundų.

Verdiktas

„Ultimate Texas Hold 'em online“ leidžia patirti naują kortų žaidimų amžių. Galite praktikuoti aukščiau išvardytas strategijas ir išbandyti daugiau demonstraciniu režimu. Nemokamai sukūrę darbo strategiją, galite pereiti prie tikrų pinigų.

3 geriausi WSOP „Texas Hold'em“ patarimai
2021-12-01