Maksimaliai padidinkite savo Texas Hold'Em laimėjimų šansus

Norint sužinoti daug pagrindinių dalykų apie „Texas Hold'em“, azartinių lošimų entuziastas užtruks vos kelias minutes. Suprasti tą pačią informaciją, ją įsisavinti ir veiksmingai panaudoti žaidimui žaisti gali būti ne taip paprasta, ypač jei kas nors yra pradedantysis.

Kai kurios detalės, kurias žaidėjas turi visiškai suprasti, apima „Texas Hold'em“ rankinio reitingą, numanomus bankų koeficientus ir potų koeficientus. Žaidėjas taip pat turėtų įsisavinti skirtingas pozicijas prie stalo ir žinoti, kaip kiekviena iš jų gali paveikti geriausią taikomą strategiją.

Dar mokydamiesi apie šio žaidimo pagrindus, žaidėjai gali ištirti keletą pažangių koncepcijų.

Tik stiprios rankosŽinokite, kada keltiSumažinkite „Bluffs“Sutelkti dėmesį
Tik stiprios rankos

Tik stiprios rankos

Žaidėjai, norintys laimėti „Texas Hold'em“, turi apriboti žaidžiamas rankas.

Užuot žaidę daug rankų, o tai dažnai yra klaida, reikėtų žaisti tik aukščiausios klasės rankas. Daugelis naujų žaidėjų net nežino, kad dauguma pradinių rankų yra visiškos šiukšlės ir greičiausiai atneš nepageidaujamų rezultatų.

Tuo pačiu metu lošėjai turi suprasti, kaip jų padėtis yra susijusi su jų rankų jėga. Pavyzdžiui, tokios rankos kaip KJ, 8 8 ir QJ gali pastatyti ką nors į neįmanomą situaciją, kai žaidžiama iš ankstyvos pozicijos.

Tik stiprios rankos
Žinokite, kada kelti

Žinokite, kada kelti

Tai dar vienas esminis patarimas, kuriuo „Texas Hold'em“ žaidėjai gali pasinaudoti laimėdami jaudinančiame pokerio žaidime. Nėra jokių abejonių, kad kėlimas yra vienas iš dalykų, dėl kurių žaisti šį pokerį yra labai įdomu.

Jei varžovai silpni, nėra jokios žalos jiems kelti kuo dažniau. Nepaisant to, žaidėjas neturėtų ignoruoti kitų žaidėjų kėlimų skaičiaus. Kai lošėjo varžovas pakyla prieš juos, jie turėtų pagalvoti, ar tada jų ranka yra pakankamai stipri, kad galėtų žaisti. Jei taip nėra, oponentas gali gauti kreditą, žinoma, nebent jis jau yra puode.

Žinokite, kada kelti
Sumažinkite „Bluffs“

Sumažinkite „Bluffs“

Per didelis blefavimas žaidžiant „Texas Hold'em“ yra klaida, kurios dauguma lošėjų laiku nesuvokia. Reikalas tas, kad blefai gali būti naudingi žaidėjui, bet tik tada, kai jie atliekami teisingai.

Kiekvienas žaidėjas visada turėtų žinoti, kad tokio tipo pokerio žaidimuose yra trijų tipų blefai. Tai pusiau blefai, maži blefai ir nuogi blefai. Nebent lošėjas gerai išmano mažus ir pusiau blefus, nuogi blefai yra uždrausta zona.

Norint tinkamai naudoti blefą, taip pat reikia patobulinti savo įgūdžius skaityti skirtingus oponentus.

Sumažinkite „Bluffs“
Sutelkti dėmesį

Sutelkti dėmesį

Žaidėjas visą dėmesį turėtų skirti Texas Hold'em žaidimui. Jei žmogus nesikoncentruoja į tai, ką daro, jis gali padaryti visus neteisingus veiksmus.

Jie taip pat gali nepastebėti savo oponentų strategijų ir kaip jie gali juos panaudoti savo naudai. Tuo pačiu metu žaidėjas niekada neturėtų prarasti pasitikėjimo, nepaisant to, kiek klaidų jis jau padarė.

Tą akimirką, kai lošėjas priima žaidime baimę, jie nesugeba tinkamai strateguoti. Jų varžovai netgi gali žinoti rankas, kurias nori žaisti, prieš tai darydami, o tai gali sukelti nesėkmę.

Sutelkti dėmesį