3 geriausi WSOP „Texas Hold'em“ patarimai

Kaip lošti

2021-12-01

Daugelis potencialių WSOP žaidėjų nori laimėti prizą laimėdami „Texas Hold 'em“ žaidimą. Tačiau mažai žmonių gali pasakyti, kad tai padarė. „Texas Hold 'em“ pokeryje yra daug gylio, daug sveikos konkurencijos ir daug įrankių, padedančių išsiaiškinti optimalią strategiją.

3 geriausi WSOP „Texas Hold'em“ patarimai

Čia mes pasidalinome 5 populiariausiais „Texas Hold 'em“ strategijos patarimais pradedantiesiems ir patyrusiems žaidėjams, norintiems pasiekti WSOP finalinį stalą.

Išmintingai ir saikingai žaiskite savo korteles

Pokeryje talentas, daugiau nei sėkmė, dažniausiai lemia jūsų sėkmę. Jūs galite išnaudoti silpno priešininko silpnybę žaisdami padorią ranką. Tačiau strategija taip pat yra labai svarbi, nes tai, kaip žaidžiate savo kortas, lemia, kaip gerai galite atlikti kiekvieną raundą.

Vienas iš būdų padidinti savo sąskaitą yra agresyviai žaisti tik stiprias rankas. Turėtumėte vengti rankų, kurios ilgainiui jums nebus naudingos. Jūsų žaidimo stilius turi būti ilgalaikis, kad būtų tvarus, kad galėtumėte kuo labiau padidinti savo išlaidas ir veiklą prieš flopą.

Pasinaudokite stipriomis rankomis ir žaiskite greitai

Dauguma pokerio žaidėjų nori klysti atsargiai. Nepaisant to, jei norite, kad tai pavyktų, turite žinoti, kokiomis rankomis žaisti prieš flopą ir kokias rankas po jo.

Venkite situacijų, kai turite numoti ranka, turėdami daug galimybių, bet verta tik kuklios pinigų sumos. Kai žaidžiate „Texas Hold“ agresyvios pjesės ne visada yra ideali strategija. Vietoj to, jūs norite išmokti vaikščioti linija ir kuo geriau išnaudoti kiekvieną ranką.

Po flopo turėsite žinoti, ką daryti su savo geromis rankomis. Kai kurie žaidėjai mano, kad jūs turite nuolat kelti, bet iš tikrųjų galite skambinti arba patikrinti. Tiesą sakant, svarbiausia yra rasti tinkamą sverto dydį su kitais žaidėjais, kad žinotumėte, ar jie pasiduos, kai paprašysite daugiau pinigų.

Kita vertus, stiprios rankos apsaugo jus nuo pervargimo. Jie gali manyti, kad blefuojate, ir visais atvejais padidinti statymą, kad parodytų silpnumą.

Pakeiskite savo žaidimo stilių, kad išsaugotumėte pranašumą

Nesvarbu, ar nuspręsite žaisti greitai, ar lėtai, ar groti blefą, labai svarbu išlaikyti ramybę. Profesionalūs „Texas Hold'em“ žaidėjai stengiasi išlaikyti pokerio veidą ir atrodyti neįveikiami, net ir laikydami prasta ranka.

Be to, kad išmoktumėte išlaikyti pastovų žaidimo tempą, „Texas Hold'em“ įvaldymas reikalauja, kad jūs pasinaudotumėte atidarymo galimybėmis ir sureguliuotumėte savo žaidimą.

Tačiau jei tiesioginių turnyrų metu ar net internete susidursite su tais pačiais pokerio žaidėjais, jums bus naudinga keisti žaidimo stilių.

3 geriausi WSOP „Texas Hold'em“ patarimai
2021-12-01